Wycieczka do Krasiejowa

Podczas wyjazdów edukacyjnych realizowanych w ramach projektu pn: ROZWIŃ SKRZYDŁA – NAUCZANIE PRZEZ DOŚWIADCZANIE, odwiedziliśmy w pierwszej kolejności Jurapark w Krasiejowie.

Organizatorem wyprawy był wychowawca Rafał Balcerzak, towarzyszyły mu Kierownik internatu Jolanta Cecota oraz wychowawczynie Izabela Wojsa i Aneta Majewska – Bednarek. Wszyscy czuwali nad bezpieczeństwem oraz dobrym samopoczuciem wychowanków ZPE w Dobrodzieniu. Uczestnikom podczas całej wizyty w tym wspaniałym miejscu towarzyszył rewelacyjny nastrój oraz uśmiechy od ucha do ucha.

Oprócz zwiedzania Juraparku, podziwiania eksponatów, które do złudzenia wyglądały jak żywe oraz beztroskiej zabawy na karuzelach, zjeżdżalniach, trampolinach, huśtawkach i wszelkich innych urządzeniach dających mnóstwo frajdy zarówno młodym, jak i nieco starszym uczestnikom, mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach i niczym prawdziwi archeolodzy z wielkim przejęciem, entuzjazmem i wypiekami na policzkach odkryć szczątki prastarych zwierząt i roślin. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy Certyfikat oraz swoje znalezisko.

Fascynująca i niezwykle pouczająca była przejażdżka w tunelu czasu, podczas której poznaliśmy losy wszechświata. Kolejną atrakcją był seans w kinie 5D, podczas którego niejednemu bohaterowi nogi drżały ze strachu.

Niemniej emocji dostarczyła wizyta w Oceanarium, gdzie czuliśmy się częścią tego tajemniczego, pięknego i niezwykle fascynującego podwodnego królestwa. W pewnym momencie omal nie zostaliśmy pożarci przez ogromnego stwora morskiego ;-)

Cała wycieczka przebiegała we wspaniałej atmosferze, wszyscy bawili się doskonale, śmiechom i żartom nie było końca, a nastrój pełen radości towarzyszył uczestnikom jeszcze przez wiele kolejnych godzin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content