Urodziny wychowanków

Cykliczną imprezą ośrodka są tzw. URODZINY WYCHOWANKÓW, obchodzone 26 maja, kiedy to symbolicznie każdy jest solenizantem, każdy obchodzi swoje urodziny!

W tym uroczystym dniu, jak przystało na przyjęcie urodzinowe, nie może zabraknąć pysznego tortu, śpiewu STO LAT oraz mnóstwa życzeń, uścisków i wzruszeń.

Tegoroczną uroczystość przygotowała pani Dyrektor Małgorzata Krzepkowska, pani Kierownik Jolanta Cecota oraz wychowawcy: Izabela Wojsa, Anna Gryga, Wioletta Kloc, Agnieszka Paluch oraz Rafał Balcerzak.

Oprócz serdecznych życzeń i słodkiego poczęstunku, wszyscy solenizanci obdarowani zostali pamiątkowymi kartami urodzinowymi.

Po części oficjalnej nadszedł czas na gry i zabawy na boisku szkolnym. P. Agnieszka zorganizowała zawody drużynowe, którymi wymęczyła niejednego uczestnika. Następnie p. Ania zaproponowała różnorodne gry i zabawy, podczas których było śmiechu co nie miara! Wszystkim dopisywały humory, panowała wspaniała atmosfera. Podczas, gdy co niektórzy smażyli sobie kiełbaski w ognisku bądź doglądali swojego upatrzonego wcześniej kawałka pysznej kaszanki dochodzącej na grillu, zaprawieni w bojach sportowcy rozegrali razem z p. Wiolą mecz siatkówki. Co prawda drużyna p. Wioli poniosła klęskę ale nawet ta porażka nie była w stanie nikomu popsuć wyśmienitego humoru.

Następna impreza już za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content